پشتیبانی

تمرین درمانی

تمرین درمانی مهم ترین و تخصصی ترین بخش خدمات قابل ارائه در کلینیک فیزیوتراپی آهنگ حرکت  و در واقع وجه تمایز رویکرد علمی و مبتنی بر شواهد در مقایسه با روش غیر علمی و سنتی میباشد.

تمرینات ویژه هر فرد بسته به نوع محدودیت و بیماری (آسیب ها و بیماری های مغز و اعصاب ،ارتوپدی ، روماتولوژی، آسیب نخاعی،سکته مغزی، ضربه مغزی، فلج مغزی، گیلن باره، ام اس، دوشن، اختلالات تعادل، کاهش قدرت عضلانی ، کاهش طول عضلات و ...) در ارزیابی اولیه و ارزیابی های ادواری مشخص میگردد و با نظارت مستمر شخص فیزیوتراپیست امین رستگار جهت بهبودی شرایط آموزش داده می شود. در صورت لزوم پرینت تمرینات یا ویدیو آموزشی در اختیار افراد قرار خواهد گرفت.

بر این عقیده هستیم که اگر تمرین درمانی به شیوه علمی و تحت نظر فیزیوتراپیست به صورت مداوم صورت گیرد در موارد بسیار نیاز بیماران به دارو درمانی همچنین سایر درمان های مکمل به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت.

چنانچه اگر به طور مثال تکنیک های کشش عضلانی که در بحث راه رفتن افراد با ضایعه نخاعی بسیار پراهمیت است و از جلسات اول به خود فرد و همراهان آموزش داده می شود نادانسته یا به خاطر کم توجهی از برنامه درمانی حذف شود و زمان از دست برود هیچ روش جایگزینی برای آن وجود نخواهد داشت و چه بسا راه رفتن مجدد فرد با آسیب نخاعی که به راحتی امکان پذیر بوده به تعویق افتد فلذا در این مرکز تمام تلاش براین است که با اقدام صحیح درمانی از اتلاف وقت، هزینه و انرژی افراد جلوگیری کنیم.

تکنیک های تمرین درمانی موسسه فیزیوتراپی آهنگ حرکت شیراز منحصر به فرد، پیشرونده ، موثر و متنوع می باشد و بیشترین زمان و تمرکز در برنامه درمانی را به خود اختصاص میدهد ...

 

 

                                                                                                                                                                با تشکر

 راه رفتن مجدد افراد با آسیب نخاعی و مشکلات نورولوژیک و کسب استقلال حرکتی در

کلینیک فیزیوتراپی آهنگ حرکت در شیراز 

ما اینجا هستیم

آدرس ارتباطی ما

آدرس :

شیراز- خیابان پوستچی(اسدآبادی) تقاطع هدایت مجتمع امیریه 2 طبقه سوم واحد 12

موبایل: 09176015026

     insta:https://instagram.com/rastgar.amin.pt

کلینیک فیزیوتراپی شیراز، فیزیوتراپی نخاع، کیلینیک فیزیوتراپی در شیراز

© طراحی و بهینه سازی گروه طراحی سیرن